KURUMSAL

İZODEPO

KURUMSAL

KURUMSAL

İzodepo resmi olarak 2017 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Şirketin kuruluş tarihi yakın zaman olsa da gerek kurucuları gerek saha ekibi 20 yıldan fazla sektöre hizmet veren tecrübeli bir ekiptir. 1000’den fazla projeye imza atan bu ekip yeni bir oluşumla İstanbul'da bir araya gelerek İZODEPO A.Ş’yi kurmuştur.
Soğutma ve Panel projelerinde global pazarda daha çok boy gösteren İZODEPO; Türkiye’de de faaliyetlerde bulunmuştur fakat çoğunlukla Azerbeycan, Tunus, Fas, Gürcistan, Arabistan, Pakistan ve Özbekistan gibi farklı ülkelerde hizmetlerini sürdürmüştür.Global pazarda her geçen gün portföyünü büyüten İzodepo sektörde çözüm odaklı olmaya devam ediyor. Fiyat performans olarak yakın rakiplerine fark atan İzodepo sektördeki geniş ürün yelpazesiyle her talebi karşılıyor.

Misyon

Soğutma Sistemleri ve Panel Sektöründe değişikleri Ar-ge ekibi tarafından analiz ederek sektöre kazandırarak Müşteri taleplerine hızlı ve kalıcı çözümler sunarak minimum fiyatlarla maximum faydayı sağlamak.

Vizyon

İzodepo,teknolojiyi takip etmek ve enerji verimliliğini arttırmak vizyonu ile çıktığı bu yolda gelecek olan dünyaya kalıcı çözümler sağlamak.

01.

KEŞİF

İzodepo saha ekibi ilk adım olarak projenin uygulanacağı yerin fizibilite çalışmasını gerçekleştirir. Keşif etüdü yapıldıktan sonra projelendirme ekibine veriler aktarılır.

02.

PROJELENDİRME

Keşif ekibinden gelen verilerin üzerine fiyat, performans ve malzeme uygunluğu kontrol edilerek Üç boyutlu olarak projenin tasarımı yapılarak projelendirme süreci tamamlanır.

03.

ÜRETİM AŞAMASI

Müşteri onayı alındıktan sonra projede kullanılacak olan ürünlerin fizibillitesi yapılarak, üretim departmanına aktarılırak üretim aşaması geçilerek proje devam ettirilir.

04.

MONTAJ

Üretim aşamasını tamamlayan ürünler, İzodepo tarafından proje alanıa sevk edilir,Montaj ekipleri tarafından sözleşme süresinde belirtilen sürede en hızlı şekilde montajı yapılır.